Оценка на корисникот: 6.7/10
(181 глас)

СОДРЖИНА

Главна јунакиња Лоуисе бави се променом свог начина живота, који подразумева бављење домаќинством и мајчинством...

Слики

Загонетке Сфинге

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Цивил (2014)

  image
  Након повратка из војне службе Емрах се повлачи у себе, избјегава дружење с обитељи и старим пријатељима те проводи вријеме лутајуќи цестама потпуно сам. Опсједа...
 • Nomadland (2020)

  image
  Откако економијата во еден рурален град во Невада колабира, Ферн ги пакува своите работи и тргнува на пат со своето комбе за да го истражи животот надвор од...
 • The First Light (2015)

  image
  Marco, a lawyer from Bari, lives with his partner Martina and his 7-year-old son Mateo. The love story between Marco and Martina is about to end. Martina wants to...
 • Brides (2014)

  image
  Nutsa lives with her two small children in suburb of Tblissi, Georgia. With her Goga, they would bee today a regular family if he hadn't been arrested. Between...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.