СОДРЖИНА

Кустос музеја прима астролошку плочу од бјелокости стару 2000 година, не знајуќи да има моќ уништити човјечанство.

Слики

Зодијак: Знаци уништења

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Роботска апокалипса (2021)

  image
  Након што увиди пријетњу умјетне интелигенције, вјешта хакерица постаје мета њезиног напада. Може ли се притајити довољно дуго да је заустави?
 • Матрикс: Воскреснувања (2021)

  image
  За да дознае дали неговата реалност е физичка или ментална конструкција, Нео ќе мора да го следи белиот зајак уште еднаш. Тој веќе знае што треба да прави. Но она...
 • Универзален војник: Враќање (1999)

  image
  Две највеќе акционе звезде по први пут заједно у експлозивној акцији. Лук Дерво и наредник Ендрју Скот су два војника која су убила један другог у Вијетнаму....
 • Заборав (2013)

  image
  Џек е осамен мајстор на пустата и речиси уништена Земја од иднината. Кога спасува една убава туѓинка од едно срушено вселенско летало, нејзиното пристигнување...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.