СОДРЖИНА

Кад ураган седме категорије захвати Њујорк, воде донесу на хиљаде ајкула. Да ствар буде гора, настану и торнада. Док градом владају ветрови и ајкуле, ништа није сигурно. Ни возила ни зграде ни национални споменици.

Слики

Торнадо ајкула 2Торнадо ајкула 2Торнадо ајкула 2Торнадо ајкула 2Торнадо ајкула 2Торнадо ајкула 2

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Почеток (2010)

  image
  Почитуваниот режисер, Кристофер Нолан („Темниот витез“) предводи меѓународна актерска екипа во филмот „Почеток“, оригинална научно-фантастична акција која нè води...
 • Сахара (2005)

  image
  Након што пронаѓе знаменити новчиќ повезан са историјском легендом, врхунски истраживач Дирк Пит ќе да се упусти у авантуру живота - лов за благом кроз неке од...
 • Тивкиот отров (2009)

  image
  Длабоко во џунглите на еден оддалечен остров се развила нов мутиран вид на змија. Д-р Андреа Свенсон и нејзиниот помошник, истражителот Џејк, проучуваат видови во...
 • xХx: Враќањето на Ксандер Кејџ (2017)

  image
  Третото поглавје од блокбастер франшизата што го предефинираше шпионскиот трилер ни го прикажува спортистот во екстремни дисциплини кој станал владин агент,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.