СОДРЖИНА

Во пукањето во кое учествувале двајца браќа од криминалното табло, полицаецот Џек Флечер го губи видот. За време на закрепнувањето, му помага Ребека, тренер за неодамна ослепени лица. Џек и Ребека се заљубуваат еден во друг, покрај несогласувањето на нејзината сестра, Бедели, која во своето детство, како жртва на инцест, развила патолошка омраза кон мажите. Кога видот ќе му се врати, Џек сваќа дека е цел на двајца потенцијални убијци: луѓето на сестрата Бедели, или братот на криминалецот кој го убил.

Слики

Слепа опседнатостСлепа опседнатостСлепа опседнатостСлепа опседнатост

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Eye for an Eye (2019)

  image
  Mario, an exemplary man, lives in a village on the Galician coast. In the old people’s home, where he works as a nurse, everyone appreciates him. When the best...
 • Asgjë nuk harrohet (1985)

  image
 • Арбитража (2012)

  image
  Роберт Милер (Ричард Гир) е сопственик на осигурително друштво и очајно сака да ја комплетира продажбата на компанијата, пред да се дознае за неговите матни...
 • Отмица (2012)

  image
  Теретни брод МВ Розен путује Индијским океаном. Меѓутим, нападају га сомалијски пирати и отимају. Меѓу људима на броду су кувар Микел и инжињер Јан који су,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.