СОДРЖИНА

Напети трилер истражује на шта смо све спремни да би заштитили себе и своју земљу. Када нуклеарни стручњак постане екстремиста и постави бомбе у три различита града, антитерористичке снаге ступају у акцију и хапсе га. Али локација бомби остаје тајна. Док време истиче, агент ФБИ Хелен Броди почиње да сараѓује с тајанственим испитивачем познатим само као "Х" чије немилосрдне методе доносе резултате. Троје ликова ступа у жесток меѓусобни сукоб и оно што следи невероватно је и крају и незамисливо.

Слики

НезамисливоНезамисливоНезамисливоНезамисливоНезамисливоНезамисливоНезамисливоНезамисливоНезамисливо

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Кралство на животните (2010)

  денес
  image
  Осамениот Џошуа Џ. Коди е повлечен 17-годишник, којшто еден ден ќе ја најде мајка му мртва како последица од предозирање со дрога. Од својата баба Џанин ќе побара...
 • Вдиши, издиши (2019)

  денес
  image
  Ирина (37) е лекарка која се враќа дома после отслужување долга затворска казна. Со цел да започне нов живот и да се вклучи во општеството, Ирина мора да ја...
 • М (1931)

  денес
  image
  На улицама се деца безбрижно играју. Једна девојчица упозна странца који јој поклони балон. Недуго касније њена мајка је тражи, али је не може наќи. Једино се...
 • Бројач на карти (2021)

  денес
  image
  Поранешниот американски војник Вилијам Тел (Оскар Ајзак) некогаш служел во Ирак. Сега талка по казината како играч на карти, бегајќи од своето минато. Неговото...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.