СОДРЖИНА

Највозбудливиот трилер на годината истражува што сме подготвени да направиме за да се заштитиме себеси и нашата земја. Кога еден нуклеарен експерт (Мајкл Шин) ќе стане екстремист и ќе постави нуклеарни бомби во три различни града, антитерористичките сили преземаат акција и го апсат. Но, локацијата на бомбите останува тајна. Како што истекува времето, агентката на ФБИ Хелен Броди (Кери-Ен Мос) почнува да соработува со мистериозниот иследник (Самјуел Л. Џексон), чии немилосрдни методи даваат резултати. Трите лика влегуваат во жесток меѓусебен конфликт, а она што следува е неверојатно и незамисливо.

Слики

НезамисливоНезамисливоНезамисливоНезамисливоНезамисливоНезамисливоНезамисливо

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Грабната среде бел ден (2009)

  image
  Вистинска и инспиративна приказна за киднапирана тинејџерка која преживува манипулирајќи со нејзиниот грабнувач и успева да се ослободи по шестдневниот пекол.
 • Црвениот змеј (2002)

  image
  Агентот на ФБИ, Вил Греам, предвремено пензиониран, повикан e за да го фати серискиот убиец кој е познат како Забна самовила. Тој бара помош од својот голем...
 • Без трага (2010)

  image
  Етјен наскоро ќе стане шеф на голема индустриска група. Во брак со прекрасната Клеменс, тој е човек кој има се. Кога ќе наиде на Патрик, другар од детството,...
 • Смртоносна игра (2013)

  image
  Трагична смрт прекрасне младе девојке покреќе напету игру мачке и миша измеѓу ловца Џона Муна и окорелог криминалца. Џона је напустила жена са дететом, а у...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.