СОДРЖИНА

Аријел Бренер оставља породицу да би отишао у Израел и постао агент Мосада. Четири године касније приступа једној од најопаснијих јединица. Вешт у свим обавештајним техникама, савршено користи Мосадово оружје - манипулацију.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Maternal Secrets (2018)

  денес
  image
  When a US state senator goes missing on vacation in Bermuda, his pregnant girlfriend Aubrey searches for answers. What she learns is his estranged mother is on...
 • Мачки и кучиња (2001)

  денес
  image
  Насекаде низ маалата се води тајна шпионска борба помеѓу мачките и кучињата, а луѓето се сосема несвесни за неа. Оваа битка за светска доминација досега беше под...
 • Аквамен (2018)

  денес
  image
  Овој филм ја открива приказната за потеклото на получовекот Артур Кари и ни ја прикажува неговата авантура како наследник на подводното кралство Атлантида кога...
 • Џек Хантер и рајската sвезда (2009)

  денес
  image
  Џек Хантер добива информација дека "Небесната sвезда" е можеби во Турција. Најдобрата трага му е Амен Антаки, продавач на стари предмети, чиј син, Фауд, бил...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.