СОДРЖИНА

Један од најбољих агената тајне службе, Роберт Скот, добија задатак да реши случај киднаповања Лоре Њутон, ќерке једне високо позициониране политичке фигуре. Скот ради са почетником Кертисом, помажу им ФБИ и ЦИА, и истрага открива мрежу трговине људима, која би могла да их одведе до људи који су киднаповали Лору.
У меѓувремену, политички оперативац Стодард одбија да сараѓује на задатку спасавања девојке. Скота и Кертиса приморавају да такоѓе обуставе истрагу, када се у медијима појави прича о Лориној смрти. Пошто верују да је девојка још увек жива, Кертис се упушта у опасну, незваничну истрагу на своју руку.

Слики

СпартанецСпартанецСпартанецСпартанецСпартанецСпартанецСпартанецСпартанецСпартанецСпартанецСпартанецСпартанецСпартанец

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Преговарач (1998)

  image
  Дени Роман, вешт полициски преговарач, кој сака да се ослободи од лажни обвинувања, зема заложници во канцеларија за да купи време кое му треба за да ја открие...
 • УНИШТУВАЧ (2018)

  image
  Полициска детективка повторно се наоѓа со луѓето со кои одамна работела на тајна задача, за помеѓу нив конечно да дојде до помирување.
 • Џокер (2015)

  image
  Ник Вајлд, телохранител и зависник од комар, тргнува во одмазничка мисија кога неговата пријателка ќе биде силувана. Она што Ник не знае е дека силувачот е син на...
 • Имитатор (2015)

  image
  Опседнат со мафијашката култура и очајнички посакувајќи да биде дел од неа, Томас одлучува да го поправи судењето на Џон Готли од 1992. година. Верува дека, ако...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.