рејтинг: 6.9/10
Оценка на корисникот: 8.5/10
(8 гласови)

СОДРЖИНА

Чарлс Брабејкер је Насин астронаут који предводи мисију на Марс. Неколико минута пред лансирање, цео тим је био принуѓен да напусти капсулу и одложи историјску мисију. Брабејкер у очајању одлучује да цео пројекат лажира, направи амбијент сличан ономе на Марсу и задржи астронауте у удаљеној бази док се лажна мисија не заврши. Меѓутим, новинару и истраживачу Роберту Колфилду све постаје сумњиво и разоткрива велику превару.

Слики

Свемирска станица број једанСвемирска станица број једанСвемирска станица број један

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • На ивици дивљине (1997)

  image
  Узнемирујуќа прича о двојици веома различитих мушкараца – један је милијардер интелектуалац, други је модни фотограф усијане главе. Наравно, то је су били пре...
 • КРИСТАЛЕН ПЕКОЛ (2018)

  image
  Се случува катастрофа кога двајца тинејџери ги зафаќа пожар на 20ти кат на облакодер. Родителите им се на 60ти кат. Ќе го преживеат ли огнот?
 • Грофот Монте Кристо (2002)

  image
  Дантес, морнар што е погрешно обвинет за предавство од својот надобар пријател Фернанд, која ја сака Мерцедес, девојката на Дантес, за себе. Дантес е затворен на...
 • Апокалипто (2006)

  image
  Идиличниот живот на Јагуар Шепа и неговото племе во дождовните шуми го прекинуваат ловците на глави од племето на Маите, кои го напаѓаат селото. Мажите ги...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.