СОДРЖИНА

Сара Мос е оперативец во една елитна приватна разузнавачка фирма и е растргната помеѓу два света откако добива задача да се инфилтрира во една анархистичка група позната по тоа што ги напаѓа големите корпорации.
Поранешната агентка на ФБИ, Сара Мос, започнува нова кариера во „Хилер Бруд“, елитна приватна разузнавачка фирма, која безмилосно ги заштитува интересите на клиентите, кои се големи корпорации. Таа добива задача да оди на тајна мисија и да се инфилтрира во „Исток“, таинствена анархистичка организација, која бара одмазда против големите корпорации, виновни за прикривање криминални активности. Сара е решителна, обучена и итра, па наскоро успева да се инфилтрира во групата, отстранувајќи ги нивните првични сомнежи и придружувајќи им се во нивната следна акција. Но, живеејќи со жестоко посветените членови на „Исток“, Сара станува растргната помеѓу нејзините два света додека почнува да гради врска со анархистот Бенџи и со остатокот од групата, па станува свесна за моралните противречности во нејзиниот личен живот.

Слики

ИстокИстокИстокИстокИстокИстокИстокИсток

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Случајна преступница (2018)

  недела
  image
  Леире (Марибел Вердú), добростојеќа, разведена и помало смушена домаќица, мора да се суочи са ситуацијом за коју не можете да се припремите: њен син, тинејџер с...
 • Ејс Вентура: Повик на природата (1995)

  недела
  image
  Ејс Вентура, детективот за миленичиња, се враќа од духовно патување за да го испита исчезнувањето на редок бел лилјак, светото животно на едно племе во Африка.
 • Вештерки (2020)

  недела
  image
  Во Алабама во 1960-тите, едно афроамериканско сираче се соочува со конференција на злобни вештерки додека живее во хотел со баба му. Храбриот и комичен судир се...
 • Амелие у бијегу (2017)

  недела
  image
  Тринаестогодишња Амелие за себе мисли да је чврста цура из велеграда и врло вјеројатно је најтврдоглавија дјевојка у цијелом Берлину. Она никоме не дозвољава да...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.