СОДРЖИНА

Откако открива дека момчето ѝ е во брак, Карли наскоро ја запознава жената што тој ја мамел. А кога се открива и уште една афера, сите три жени се здружуваат за да му се одмаздат на лажливото, измамничко копиле.
Откако открива дека момчето ѝ е во брак, една жена (Камерон Дијаз) се обидува да си го среди уништениот живот. Но, кога случајно ја запознава жената што тој ја мамел (Лесли Ман), таа сфаќа дека имаат многу заеднички работи, па нејзината заколната непријателка ѝ станува најдобра пријателка. Кога откриваат уште една афера (Кејт Аптон), сите три жени се здружуваат за да му се одмаздат на лажливото, измамничко копиле.

Слики

Одмазда на женски начинОдмазда на женски начинОдмазда на женски начинОдмазда на женски начинОдмазда на женски начинОдмазда на женски начинОдмазда на женски начинОдмазда на женски начинОдмазда на женски начин

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Волшебниот божиќен колач (2021)

  Утре
  image
  Откако неодамна ја губи баба ѝ, Гвен се мачи со пекарницата сакајќи да го врати Божиќниот дух. Таа се согласува да работи со славен шеф на специјална Божиќна...
 • Потрага по божиќното богатство (2021)

  Утре
  image
  Емилија, картограф, добива работа да дизајнира карта за богатство на Северниот Пол за божиќната сезона и бара истражувач што го поминал снежниот Пол. Заедно ќе...
 • Љубав у зраку (2019)

  Утре
  image
  Самохрана мајка упознаје привлачног пилота те се напокон одлучује суочити са својим страховима.
 • Магична нараквица (2020)

  сабота
  image
  Холи, дизајнерка на накит, наоѓа загубена магична белезица и се здружува со истражувачкиот новинар Грег надевајќи се дека ќе го најде сопственикот и ќе ја врати...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.