Оценка на корисникот: 6.8/10
(235 гласови)

СОДРЖИНА

Откако открива дека момчето ѝ е во брак, Карли наскоро ја запознава жената што тој ја мамел. А кога се открива и уште една афера, сите три жени се здружуваат за да му се одмаздат на лажливото, измамничко копиле.
Откако открива дека момчето ѝ е во брак, една жена (Камерон Дијаз) се обидува да си го среди уништениот живот. Но, кога случајно ја запознава жената што тој ја мамел (Лесли Ман), таа сфаќа дека имаат многу заеднички работи, па нејзината заколната непријателка ѝ станува најдобра пријателка. Кога откриваат уште една афера (Кејт Аптон), сите три жени се здружуваат за да му се одмаздат на лажливото, измамничко копиле.

Слики

Одмазда на женски начинОдмазда на женски начинОдмазда на женски начинОдмазда на женски начинОдмазда на женски начинОдмазда на женски начинОдмазда на женски начинОдмазда на женски начинОдмазда на женски начинОдмазда на женски начинОдмазда на женски начинОдмазда на женски начинОдмазда на женски начинОдмазда на женски начинОдмазда на женски начинОдмазда на женски начинОдмазда на женски начинОдмазда на женски начинОдмазда на женски начин

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Еден во милион (2001)

  image
  Александра, 35-годишна кариеристка е во шок кога Марк ќе ја остави поради својата љубовница, на денот кога одлучува да му роди бебе. Оти ќе стане слободна жена...
 • Те сакам, човеку (2009)

  image
  Женидбата со Зои, атрактивна бринета, би требало да го направи агентот за недвижнини од Лос Анџелес, Петер Клејвен најсреќниот маж во светот... Во „Те сакам,...
 • Скршени срца (2009)

  image
  Таа уште се држи. Тој е млад. Кетрин Зета-Џоунс („Без резервации“) глуми со Џастин Барта („Мамурлакот“), во улога на убава самохрана мајка во Њујорк, која ги...
 • На Мидлтон (2013)

  image
  Идит е своеглава жена и со слободен дух, таа е успешна бизнисменка, која ја носи својата 18-годишна ќерка Одри на турнеја низ потенцијалните факултети. Џорџ е...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.