СОДРЖИНА

Том (Кевин Бацон) је обичан дечко, ожењен, очекује дете, а дружи се са својим старим пријатељима из суседства. На забави, жена његовог брата га хипнотише и он пада у дубоки транс. Пре но што ќе га пробудити, она му сугерише нешто због чега ќе имати последице. Те ноќи, пред очима му се појављују слике насиља и дух младе жене

Слики

Одјеци у тамиОдјеци у тами

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Земи ми ја душата (2010)

  image
  Во Ривертон, постои легенда за сериски убиец кој се заколнал дека ќе се врати од мртвите за да ги погуби седумте деца родени на денот кога бил убиен. Шеснаесет...
 • 11-11-11 (2011)

  image
  Џозеф Крон, успешен американски писател и атеист, ќе посетува групна терапија за да се справи со смртта на сопругата и синот.Тој ќе се спријатели со Седи, којашто...
 • Лажно позитивен (2021)

  image
  По неколку месеци обиди и неуспех со забременувањето, Луси (Илана Глејзер) и Адријан (Џастин Теру) конечно го наоѓаат својот лекар за плоздност од соништата во...
 • Ноќ во гостилницата „Орел“ (2021)

  image
  Близнаците по татко, Спенсер и Сара Мос тргнуваат на патешествие во далечна гостилница во Вермонт за да истражат повеќе за татко им кој мистериозно исчезнал ноќта...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.