СОДРЖИНА

Џек је заљубљен у шефову ќерку и одлучује да је запроси на годишњој божиќној игранци њеног оца. Нажалост, пошто не уме да игра, Џек узима часове плеса код Кристине у коју се заљубљује.

Слики

Божиќна игранкаБожиќна игранка

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Малиот астронаут (2021)

  петок
  image
  Пристигнувајќи во нов град со татко му, Џим, надарено 11-годишно момче, учествува во научен натпревар со новата соученичка Ема. Следејќи го сонот на татко му да...
 • Mimoza llastica (1973)

  петок
  image
  Mimoza is a haughty girl who only argues with her friends. However, through experiences and advice, she will change and become friendlier.
 • Љубав и Сунашце (2019)

  петок
  image
  Искре фрцају на све стране након што се војник Јаке врати по својег пса којег је чувала несретно заљубљена Аллy.
 • Шанса за љубов (2009)

  петок
  image
  После повторната средба со Кристина, ќерката што пред осумнаесет години ја дала на посвојување, Пејтон Макгрудер се уште ги учи основите на родителството. Во исто...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.