рејтинг: 6.3/10
Оценка на корисникот: 7/10
(13 гласови)

Содржина

Четири странци се сретнуваат една новогодишната ноќ на врв на зграда во Лондон, сите со намера да се самоубијат. Случајната средба им го ремети планот но дали сите ќе се откажат од скок во смрт?

Слики

Долг пат кон днотоДолг пат кон днотоCapella FilmCapella FilmCapella FilmCapella FilmДолг пат кон днотоДолг пат кон днотоДолг пат кон днотоДолг пат кон днотоДолг пат кон днотоДолг пат кон днотоДолг пат кон днотоДолг пат кон днотоДолг пат кон дното

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • KOZJE USI (2017)

  image
  Необична но вешта старица е приморана да се соочи со нејасната иднина откако нејзината држава, фамилија и целиот систем на вредности се уништени. Таа се обидува...
 • Чесно и праведно (2004)

  image
  Бизнис партнерите Френк и Џош сосема банкротираат кога нивната старт ап идеја пропаѓа пред да се појави на мрежата.
 • Сè за момчето (2002)

  image
  Драмска комедија за младо момче кое научува циничен, незрел маж како да се однесува како возрасен.
 • Кад мртви запјевају (1998)

  image
  Двојица хрватских емиграната, један економски, а други политички, деведесетих враќају се у домовину, жељни љубави, обитељског живота и свога родног краја. Но,...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.