СОДРЖИНА

Пет главних прича и пет незнанаца чији се животи неочекивано мењају игром случаја. Млад и успешан адвокат, жена која се суочава са неверношќу свог мужа, огорчени манаџер осигуравајуќе компаније, оптимистична чистачица и професор физике који покушава да превазиѓе рутину свакодневице... Све њих повезује трагање за одговорима на једна иста питања: Шта је то среќа, како је задржати или како се може изгубити у једном тренутку?

Слики

13 разговора на исту тему13 разговора на исту тему13 разговора на исту тему13 разговора на исту тему13 разговора на исту тему13 разговора на исту тему13 разговора на исту тему13 разговора на исту тему

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Сјај (2001)

  недела
  image
  Ово је прича о младој певачици Били Френк која се изборила с бурним детињством и труди се да наѓе своју породицу и прави глас.
 • Прибежиште (2013)

  недела
  image
  Мистериозна млада жена пристигнува во мал град во Северна Каролина. Нејзината неподготвеност да се приклучи на заедницата покренува прашања за минатото меѓу...
 • Лудо вљубени (2011)

  недела
  image
  Кога британската студентка Ана се вљубува во својот американски колега Џејкоб, тие тргнуваат на страсно и преобразувачко патување, но кога таа ги прекршува...
 • Вдиши длабоко (2013)

  недела
  image
  Софи е студент на размена, којашто ќе допатува во САД и ќе се смести во семејството на еден професот по музика. Тој ќе и дава часови по пијано, но неговиот...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.