рејтинг: 6.4/10
Оценка на корисникот: 8.19/10
(62 гласови)

СОДРЖИНА

Након што му бивши партнер намести убиство које није починио, Тоби Маршал, заљубљеник у аутомобиле и улични тркач који мучи муку са новцем, проводи две године у затвору размишљајуќи само о једној ствари – како да се освети. Након што изаѓе на слободу, он откупљује најбрже ауто што је његова радионица икада направила и жели да се придружи тајној трци са екстремно високим улозима познатој као „Тхе ДеЛеон“ , главни разлог је наравно освета.

Слики

Потреба за брзинаПотреба за брзинаПотреба за брзинаПотреба за брзинаПотреба за брзинаПотреба за брзинаПотреба за брзинаПотреба за брзинаПотреба за брзинаПотреба за брзинаПотреба за брзина

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Чувар сведока (2017)

  image
  Бившег специјалца, ветерана (Антонио Бандерас), среќа је напустила и сада очајнички тражи посао. Прихвата посао чувара обезбеѓења у старом тржном центру у опасном...
 • Блиска мета (2015)

  image
  Откако ќе ја спаси својата киднапирана внука, поранешниот војник Колтон Макреди започнува немилосрдна борба за да ги спаси своите најблиски. Колтон е турнат во...
 • Нападот на Вол Стрит (2013)

  image
  Џим е сосема обичен човек, жител на Њујорк, сопруг вљубен во својата жена, којашто е тешко болна. Одеднаш, економската криза ќе предизвика тој да загуби се што...
 • Брзи и бесни (2001)

  image
  Еден полицаец се инфилтрира во уличните трки во Лос Анџелес, со намера да го разбие синџирот на киднапери на камиони, па наскоро почнува да ја преиспитува својата...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.