poster

Се надевам дека служат пиво во пеколот

I hope they serve beer in hell (2009)

Режисер: Bob Gosse
M1 Film | Утре | 08:35

рејтинг: 5.3/10
Оценка на корисникот: 4.5/10
(4 гласови)

СОДРЖИНА

Такер Макс никогаш не пораснал и познат е по разузданите ноќи и дивите забави. Упорно држејќи се до својата незрелост, оди на ергенска вечер на својот пријател. Такер и младоженецот го спушта на негово ниво, поради што тој ја лаже својата вереница, уапсен е и препуштен самиот на себе за Такер да ја продолжи потрагата за исполнување на неговите нагони. Со пријател како Такер никому не му се потребни непријатели. Такер не го канат на свадбата, по што ќе мора да моли и да бара начин да се врати, во спротивно животот ќе мора да го помине во куќичка за кучиња - што за Такер и не би било толку лошо...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Биг Стоун Гап (2014)

  петок
  image
  Прича се врти око транзиционе тачке у животу Аве Мариа Муллиган, срца њене заједнице у Аппалацхиан Моунтаинс у Вирџинији.
 • Момци у акцији (2010)

  петок
  image
  Они су младиќи, колеге и нису баш успешни код нежнијег пола њихових година. Због тога су, мало је реќи, очајни. Али, ствари се из корена мењају када открију да...
 • Џејк на квадрат (2013)

  петок
  image
  Режисерот се впушта во нов филмски проект, кој ќе му помогне да открие како ја уништил секоја врска во која некогаш бил.
 • Вечера во Америка (2020)

  петок
  image
  Еден панк рокер во бегство (Кајл Галнер) и една млада жена (Емили Скегс), која е под опсесија од неговата група, заедно одат на неочекувано е епско патување низ...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.