рејтинг: 5.2/10
Оценка на корисникот: 6.3/10
(6 гласови)

СОДРЖИНА

Такер Макс никогаш не пораснал и познат е по разузданите ноќи и дивите забави. Упорно држејќи се до својата незрелост, оди на ергенска вечер на својот пријател. Такер и младоженецот го спушта на негово ниво, поради што тој ја лаже својата вереница, уапсен е и препуштен самиот на себе за Такер да ја продолжи потрагата за исполнување на неговите нагони. Со пријател како Такер никому не му се потребни непријатели. Такер не го канат на свадбата, по што ќе мора да моли и да бара начин да се врати, во спротивно животот ќе мора да го помине во куќичка за кучиња - што за Такер и не би било толку лошо...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Уште Хани фалеше (2015)

  image
  Животот во едно семејство во предградието тече нормално, сѐ додека кај нив не дојде една далечна роднина, голема поп-ѕвезда...
 • Обични аматери (2008)

  image
  „Обични аматери“ ја раскажува приказната за еден стар акционен херој кој е очаен за тоа на британската сцена да ја оживее својата пропадната кариера. Во филмот...
 • Велика обмана (2013)

  image
  Мали сиромашни градиќ/лука у Квебеку је у очајничкој потреби за доктором, како би град могао да осигура фабрику која би га спасила од финансијске пропасти. Један...
 • The Passionate Plumber (1932)

  image
  To make her lover jealous, a beautiful socialite passes off a bumbling plumber as her paramour.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.