СОДРЖИНА

Послије развода професорица Ева Гал сву љубав посвеќује кќерки Тањи. Када у Евин живот уѓе мушкарац за којег се емоционално ангажира, љубоморна и себична Тања почне стварати инцидентне ситуације...

Слики

Рана јесен

Прегледи


Нема Прегледи
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.