СОДРЖИНА

Во оваа сатирична комедија, животот на познатиот графички дизајнер Чарлс Свон Трети (Чарли Шин) излегува од контрола откако го остава неговата прекрасна девојка и станува изгубен во свет преполн со делузии и фантазии.
Филмот „Во умот на Чарли Свон Трети“ се одвива во стилскиот свет на Лос Анџелес и претставува разиграна комедија за изгубената љубов, пријателството и фантазиите за одмазда. Чарлс (Чарли Шин) е успешен графички дизајнер чии слава, пари и шарм му обезбедиле навидум совршен живот. Кога неговата вистинска љубов, убавицата по име Ивана, одеднаш ја раскинува нивната врска, животот на Чарли се распаѓа и тој тоне во бездна од сомненија, збунетост и преиспитување. Со поддршка од своите верни пријатели, Кирби, Сол и неговата сестра Изи, тој го започнува тешкиот пат на себеиспитување за да се помири со својот живот без Ивана. Филмот го поставува прашањето дали е возможно истовремено да се сака и да се мрази некој.

Слики

Во умот на Чарли Свон ТретиВо умот на Чарли Свон ТретиВо умот на Чарли Свон ТретиВо умот на Чарли Свон ТретиВо умот на Чарли Свон ТретиВо умот на Чарли Свон ТретиВо умот на Чарли Свон ТретиВо умот на Чарли Свон ТретиВо умот на Чарли Свон ТретиВо умот на Чарли Свон ТретиВо умот на Чарли Свон Трети

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Нераздвојни (2016)

  денес
  image
  Фелипе је богати бизнисмен који због несреќе постане квадриплегичар и тражи асистента терапеута. Неколико их је високо квалификованих, али он одлучи да запосли...
 • Нејзиниот најдобар пријател (2008)

  денес
  image
  Мери е цинична музичка критичарка. Нејзиниот брак е пропаднат, а таа не е во состојба да се помири со тоа и не сака повторно да се отвори за љубовта. Поминувајќи...
 • Wendy 2 - Freundschaft für immer (2018)

  денес
  image
 • Збогување (2019)

  денес
  image
  Американка со кинеско потекло се враќа во Кина каде што нејзината сакана баба заболува од рак. Били се мачи со одлуката на нејзиното семејство да не ѝ кажува на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.