СОДРЖИНА

Откако ќе отслужи половина од затворската казна заради убиство во самоодбрана, Џон ќе биде пуштен на слобода условно. Наскоро ќе дознае дека токму сопругата на човекот што го убил побарала тој да биде ослободен. Кога ќе дознае дека на нејзината ќерка ѝ е потребна скапа операција, Џон ќе реши да ѝ помогне...

Слики

Без милостБез милостБез милостБез милостБез милостБез милостБез милостБез милостБез милостБез милостБез милостБез милостБез милостБез милостБез милостБез милостБез милостБез милост

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Маде ин YУ (2005)

  image
  Филм "Маде ин YУ" је црна комедија о нашима "преко баре". О свима онима који су у жељи за бољим животом среќу покушали наќи на далеком западу, постепено...
 • Топ ган (1986)

  image
  Кога студентите на елитното училиште за обука на пилоти на борбени авиони се натпреваруваат кој ќе биде најдобар, еден смел млад пилот (Том Круз) од својата...
 • Nusja dhe shtetërrethimi (1978)

  image
 • Nga mesi i errësirës (1978)

  image
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.