СОДРЖИНА

Кога почнуваат да се случуваат страшни настани во нивниот дом, двојката Кели и Бен открива дека ги прогонува привидение, кое случајно се создало при еден парапсихолошки експеримент на универзитетот.
Кога случајно почнуваат да се случуваат страшни настани во нивниот дом, младата двојка Кели и Бен откриваат дека ги прогонува привидение, кое случајно го разбудиле при еден парапсихолошки експеримент. Страшното привидение се храни од нивниот страв и ги измачува секаде каде што се обидуваат да избегаат. Нивната последна надеж е еден експерт за натприродни работи, но дури и со негова помош можеби е премногу доцна за да се спасат од оваа ужасна сила.

Слики

ПривидениеПривидениеПривидениеПривидениеПривидениеПривидениеПривидениеПривидениеПривидениеПривидениеПривидениеПривидениеПривидениеПривидениеПривидение

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Погребaлнo друштвo (2002)

  денес
  image
  Шелдон Качер е нетипичен криминалец, кој има угледна работа во банка преку ден, а навечер се занимава со валкани работи. Тој ќе навлезе во мистичниот свет на...
 • Дракула на Брам Стокер (1992)

  денес
  image
  Бесмртниот трансилваниски гроф (Гери Олдман) чекал 400 г. за одново да се роди неговата љубов. Тој ја наоѓа во личноста на викторијанската слугинка (Винона...
 • Тајне Ватикана (2015)

  денес
  image
  Анѓела Холмс (Оливија Тејлор Дадли) је обична девојка са једноставним интересовањима и животом без трзавица. Нажалост, све се то мења када почиње да повреѓује...
 • Факултет (1998)

  денес
  image
  Полураспаднатото училиште „Харингтон Хај“ е локација за приказната за едно училиште што го заземаат вселенски суштества. Но, не плашете се, затоа што во ова...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.