СОДРЖИНА

Четворица убијци лажно се претставуваат како агенти на тајната служба за да извршат атентат на претседателот на САД. Заменикот на шерифот Шоу, (Р. Лиота), верува дека најдобрите денови како шериф му поминале, се додека не дознае за атентатот. Задачата станува комплицирана бидејќи одеднаш мора да го заштити и своето семејство.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Хитмен: Агент 47 (2015)

  денес
  image
  Во филмот се работи за еден елитен убиец кој бил генетски изменет за да биде совршена машина за убивање, а е познат само по последните две бројки на баркодот што...
 • Возило бр. 19 (2013)

  денес
  image
  „Вехицле 19″ говори о човеку који рентира погрешан аутомобил, аутомобил који ќе га повезати са мрежом корумпиране локалне полиције и натерати да се бори за голи...
 • 47 ронини (2013)

  денес
  image
  Во оваа епска фантастична авантура, Кијану Ривс го игра Кај, отпадник кој му се придружува на Оиши, водачот на 47-те одметнати самураи. Тие заедно сакаат да му се...
 • Сјена шпијуна (2020)

  денес
  image
  In the shadow of the Cold War a letter from Oleg Penkovsky (Merab Ninidze) an agency of the Soviet Union received by MI6 stating the concern of Penkovsky about...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.