рејтинг: 6.3/10
Оценка на корисникот: 7.8/10
(39 гласови)

СОДРЖИНА

Кетрин и Дејвид се навидум совршен пар. Таа е лекар, а тој почитуван професор. Тоа е еден среќен брак и имаат талентиран син. Меѓутоа, кога Дејвид задоцнува на авион и ја напушта својата роденденска забава, Кетрин сè повеќе и повеќе станува сомничава. Верувајќи дека нејзиниот сопруг ја изневерува, жената ангажира детективска фирма. Клое е жена која би требало да го заведе Дејвид и на тој начин да ја провери неговата лојалност кон жена си. Нејзина задача е да се среќава со сопругот на Кетрин и да известува за напредокот на “љубовните средби“. Како нивните средби стануваат сè почести, така описите на Клое стануваат сè повеќе илустративни.

Слики

КлоиКлоиКлоиКлоиКлоиКлоиКлоиКлоиКлоиКлоиКлоиКлоиКлоиКлоиКлоиКлои

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Нешто за нешто (2008)

  image
  Ник Стал и Вера Фармига ги толкуваат главните улоги во драмата QUID PRO QUO, снимена според оригиналното сценарио на Карлос Брукс. Тоа е приказна за еден...
 • Планетариум (2016)

  image
  Париз во 30-тите години од минатиот век, време кога во Европа се подготвува нова војна. Две сестри Американки патуваат низ Европа и пред одушевената публика на...
 • Болницата за умоболни во пустелиjата (2014)

  image
  Филмот е снимен според една од најнапнатите приказни на генијалниот Едгар Алан По. Дејството на морничавиот трилер е сместено во 19. век. Во зафрлената душевна...
 • Страст на умот (2000)

  image
  Мари е вдовица со две ќерки која кога ќе заспие, сонува за Марти. Марти е книжевна агентка на Менхетн која сонува за Мари. Не знаејќи што е сон, а што вистина,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.