рејтинг: 3.8/10
Оценка на корисникот: 5/10
(7 гласови)

Слики

Американски психопат 2: Типична АмериканкаАмерикански психопат 2: Типична Американка

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Временски скок (2014)

  денес
  image
  Три пријатеља проналазе огроман фото-апарат у куќи несталог комшије. Кад су видели да се на фотографијама налазе у непознатом окружењу, схватили су да апарат...
 • Осмиот патник: Ковенант (2017)

  денес
  image
  Сѐ е мирно на вселенскиот брод „Ковенант. Екипажот и останатите 2000 души на бродот се длабоко во хибернациски сон, што го остава синтетичкиот човек Волтер сам да...
 • Одбројување (2019)

  денес
  image
  Кога една медицинска сестра симнува апликација која предвидува во кој момент некоја личност ќе умре, ѝ кажува дека има само уште 3 дена живот. Во исто време кога...
 • Бегај (2020)

  денес
  image
  Дијана е девојка која предвреме го раѓа своето дете. 17 години подоцна, Дијана ја образува својата ќерка дома, која е неподвижна и хронично болна. Наскоро, Клои...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.