poster

Борба за планетата земја: Сага за 3000 г.

Battlefield Earth (2000)

Режисер: Roger Christian
TV1000 Balkan | 29.12.23 | 12:40

рејтинг: 2.5/10
Оценка на корисникот: 3.7/10
(31 глас)

Слики

Борба за планетата земја: Сага за 3000 г.Борба за планетата земја: Сага за 3000 г.Борба за планетата земја: Сага за 3000 г.Борба за планетата земја: Сага за 3000 г.Борба за планетата земја: Сага за 3000 г.Борба за планетата земја: Сага за 3000 г.Борба за планетата земја: Сага за 3000 г.Борба за планетата земја: Сага за 3000 г.Борба за планетата земја: Сага за 3000 г.Борба за планетата земја: Сага за 3000 г.Борба за планетата земја: Сага за 3000 г.Борба за планетата земја: Сага за 3000 г.Борба за планетата земја: Сага за 3000 г.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Терминатор: Спасение (2009)

  image
  Четвртиот дел од серијалот, „Терминатор“ го следи возрасниот Џон Конор (кого го игра Кристијан Бејл) додека се обидува да го организира човечкиот отпор кој можеби...
 • Заборав (2013)

  image
  Џек е осамен мајстор на пустата и речиси уништена Земја од иднината. Кога спасува една убава туѓинка од едно срушено вселенско летало, нејзиното пристигнување...
 • Зелениот фенер (2011)

  image
  Пилотот Хал Џордан добива еден вонземски прстен што му носи натприродни моќи, но и членство во меѓугалактичкиот ескадрон, кој има задача да го одржува мирот во...
 • Космички грев (2021)

  image
  Седуммина војници дезертери започнуваат превентивен удар на новооткриената вонземјанска цивилизација, во надеж дека ќе ја завршат меѓуѕвездената војна и пред таа...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.