рејтинг: 5.3/10
Оценка на корисникот: 5/10

Содржина

Девојка од јужна Калифорнија се спријателува со три влакнести вонземјани откако нивниот вселенски брод слетува во нејзиниот базен.

Слики

Modern EntertainmentModern EntertainmentModern EntertainmentModern Entertainment

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Силом отац (1969)

  image
  Младог песника тражи милиција због антирежимске песме, па је принуѓен да се скрива код школског друга, под лажним именом. Проблеми настају кад измеѓу њега и...
 • Омажи се за мене, другар (2017)

  image
  Да би избегао депортацију, Yассине замоли свог најбољег пријатеља Фреда да га ожени...
 • Старосватици (2011)

  image
  Триесет и кусургодишната Ени открива дека нејзиниот живот е во целосен хаос кога ја презема улогата на деверица во свадбата на нејзината најдобра пријателка...
 • На Мидлтон (2013)

  image
  Идит е своеглава жена и со слободен дух, таа е успешна бизнисменка, која ја носи својата 18-годишна ќерка Одри на турнеја низ потенцијалните факултети. Џорџ е...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.