СОДРЖИНА

Добитникот на Еми и Златен глобус, Том Селек, е главниот актер во оваа живописна сага за последните денови на Дивиот Запад. Сместен пред самиот крај на 19. век, филмот опишува стар каубој, кој се спротивставува на промените, и покрај тоа што неговиот животен стил се побрзо станува минато.

Слики

Монти ВолшМонти ВолшМонти ВолшМонти ВолшМонти Волш

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Никогаш не бакнувај маж во божиќен џемпер (2020)

  денес
  image
  Самохраната мајка Меги се соочува со Божиќ сама сѐ додека не се појави Лукас во нејзиниот живот како неочекуван гостин. Во текот на празниците двајцата наоѓаат...
 • Роденденска романса (2020)

  денес
  image
  Кали секоја недела вечера со семејството, и секоја недела главна тема е нејзиниот љубовен живот. Кали сака да биде сама, и не гледа во тоа ништо лошо, но...
 • Смрзнати во љубов (2018)

  денес
  image
  Мери е сопственичка на мала, шармантна книжарница, но не ѝ оди баш најдобро. Адам е хокеар, кој поради кавги на теренот е суспендиран на неодреден период. Мери...
 • Шанса за љубов (2009)

  денес
  image
  После повторната средба со Кристина, ќерката што пред осумнаесет години ја дала на посвојување, Пејтон Макгрудер се уште ги учи основите на родителството. Во исто...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.