СОДРЖИНА

Samohrana zaposlena mama Dženifer nema vremena da brine o svojim osećanjima dok njen ujak ne dođe za Božić s čovekom kog je upoznao u avionu. Morgan i Dženifer se svide jedno drugom i ona shvata da je to najbolji poklon ikad.

Осврти


Nema recenzija
ПРЕПОРАКИ
 • Инстант семејство (2018)

  четврток
  image
  Една двојка презема премногу обврски кога ја посвојува тинејџерката Лизи заедно со нејзините помали брат и сестра. Сега Пит и Ели мора да се обидат да научат како...
 • Редови на паради (1983)

  четврток
  image
  Komedija u kojoj Džon Kliz igra britanskog majora koji zajedno sa kapetanom Terijem osniva muzičku trupu koja će ići na turneju i zabavljati britanske vojnike...
 • Муволовка (2011)

  четврток
  image
  Трип Кенеди (Патрик Демси), по малку нестабилен, оди во банка да изврши уплата пред самото затворање. Одеднаш, во банката ќе влезат две различни банди за да ја...
 • Багаж (2013)

  денес
  image
  Ветувајќи си себеси дека нема да биде најстарата и единствена жена во своето семејство која се нема омажено, Монтана оди на 30-дневно патување од 50.000 км за да...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: polica privatnosti.