СОДРЖИНА

Филм почиње вожњом, кроз пустињу Неваде, брачног пара Јима и Паттy, и њихове деце. Кроз један несреќни сплетоколности, породица се наѓе заробљена на пустом и немапираном делу пустиње, у градиќу имена Wеавер. Да ли је место заиста напуштено? Спектралне слике с којима се сусреќу Јим и Паттy могу бити духови Индијанаца укопаних у локалним гробовима или стравично наказне жртве нестручно изведеног нуклеарног тестирања...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Агата и полноќните убиства (2020)

  среда
  image
  Убивањето на Поаро во хаосот на Втората светска војна се чини злонамерно, но Агата има план. Романот му го продава на приватен купувач, голем обожавател кој би...
 • Багдад во мојата сенка (2019)

  денес
  image
  Кафулето „Абу Навас“ е популарно место за ирачките бегалци во Лондон. Кога Насир, религиозен фанатик и внук на поетот Тауфик, ги напаѓа пријателите на чичко си,...
 • Мојот газда од кошмарите (2020)

  денес
  image
  Кога Лидија се вселува во нов стан по раскинување на долга врска, таа станува осамена и изолирана. Нејзиниот шармантен газда изгледа како здив свеж воздух сè...
 • Boyfriend Killer (2017)

  денес
  image
  After the death of her son in a car crash, a grieving woman starts to suspect that his vindictive girlfriend set it up to look like an accident.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.