Слики

Гнев у зоруГнев у зору

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Крвни врски (2008)

  image
  Полицискиот инспектор Франсоа открива дека неговиот брат Габриел е ослободен од затвор откако одлежал 10 години поради убиство. Повторната средба помеѓу...
 • Алфа (2018)

  image
  Во праисториското минато, за време на последната ледена доба, еден млад човек се обидува да се врати дома откако е разделен од своето племе при ловот на едно...
 • Господар рата (2005)

  image
  Јури Орлов је син руских имиграната који долазе у Америку. Одрастајуќи на улицама Мале Одесе почиње да схвата да новац доводи до статуса и гламура, а самим тим и...
 • Плес са Вуковима (1990)

  image
  Година 1861, траје амерички граѓански рат. Поручник Џон Дунбар (Кевин Костнер) након тешке битке открива да лекари планирају да му ампутирају болесну ногу. Због...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.