рејтинг: 6.0/10
Оценка на корисникот: 7.33/10
(3 гласови)

СОДРЖИНА

Момак и девојка се заволе у летњем кампу и обеќају да ќе остати у контакту, али то обеќање не испуне. Петнаест година касније сретну се у истом кампу, али под другачијим околностима. Шта ќе се догодити?

Слики

Пољубац код Боровог језераПољубац код Боровог језера

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Смрзнати во љубов (2018)

  денес
  image
  Мери е сопственичка на мала, шармантна книжарница, но не ѝ оди баш најдобро. Адам е хокеар, кој поради кавги на теренот е суспендиран на неодреден период. Мери...
 • Замена (2010)

  денес
  image
  Џенифер Анистон, заедно со Џејсон Бејтмен, во оваа неконвенционална комедија ја игра Кејси, паметната и забавна жена која и покрај противењето на својот...
 • Рипче (2020)

  денес
  image
  Замислете да се разбудите во свет каде што започнала пандемија која предизвикува жртвите да ја загубат меморијата. Замислете да се разбудите и да не се сеќавате...
 • Комшија (2017)

  денес
  image
  Џек живи у Катеру, у држави Мисисипи, са својом девојком Роузи. Имају комшију Троја који је необично језив. Једног дана Роузи гледа кроз телескоп из њиховог...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.