рејтинг: 6.4/10
Оценка на корисникот: 5/10
(2 гласови)

СОДРЖИНА

Тхе Цоттон Цлуб је реалан поглед на златно доба џеза који неќете заборавити! 1928. дух Њујорка је на висини, жестоки џез, плесне дворане и немилосрдни гангстери владају градом. У средишту свега је харлемски Цоттон Цлуб

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Кралство на животните (2010)

  среда
  image
  Осамениот Џошуа Џ. Коди е повлечен 17-годишник, којшто еден ден ќе ја најде мајка му мртва како последица од предозирање со дрога. Од својата баба Џанин ќе побара...
 • Омразата што ја шириш (2018)

  денес
  image
  Стар Картер живее во два света: во сиромашното, црнечко соседство каде што живее и во претежно белечкото училиште каде што учи. Овој не баш лесен баланс е нарушен...
 • Ву Хај (2020)

  денес
  image
  Филмот го следи малиот брокер Јанг Хуа додека неговиот живот и бракот се отплеткуваат во текот на три френетични денови во гратчето Ву Хај, кога пријателите,...
 • Ханибал (2001)

  денес
  image
  Откако избегал од санаториумот во „Кога јагнињата ќе стивнат", д-р Лектер се крие во Италија. Дома, во САД, стара жртва на докторот бара одмазда. Американски...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.