СОДРЖИНА

Радња савремене адаптације романа "Подстанар", Мери Белок Ловндеса смештена је у Лос Анѓелесу са два преклапајуќа заплета; Први се врти око тешког односа психички лабилне газдарице и њеног подстанара, а други се бави напетом игром живаца измеѓу проблематичног детектива и интелигентног убице.

Слики

ПотстанарПотстанарПотстанарПотстанарПотстанарПотстанарПотстанарПотстанарПотстанарПотстанар

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Абецеден убиец (2008)

  петок
  image
  Засновано на вистинита приказна за убиецот со иницијали во Рочестер, Њујорк.
 • Средба со злото (2012)

  сабота
  image
  Џон е разочаран татко и сопруг, кој под водството на еден таинствен странец се претвора во херој што е подготвен на сѐ за да го заштити своето семејство.
 • Гавранот (2012)

  сабота
  image
  Кога еден психички растроен убиец ќе започне серија крвави злосторства, инспирирани од делата на Едгар Алан По, еден млад детектив од Балтимор ќе ги здружи силите...
 • Празниот човек (2020)

  сабота
  image
  Откако тинејџерите од мал град од средниот Запад почнуваат мистериозно да исчезнуваат, локалните жители се сомневаат дека исчезнувањата можеби се поврзани со...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.