СОДРЖИНА

Костимираниот средношколски херој Растурач ѝ се придружува на група нормални граѓани кои се инспирирани да се борат против криминалот во костими. Во меѓувреме, Ред Мист планира одмазда што ќе влијае врз сите што ги познава Растурач.
Самопрогласениот суперхерој Растурач и симпатичната но безобразна атентаторка Хит Грл се обидуваат да се вратат во живот како „нормални“ тинејџери, но наскоро се соочуваат со својот најсмртоносен предизвик досега. Како одмазда за смртта на татко му, Ред Мист станува водач на злобната лига на најголеми негативци. За да го поразат нивниот нов непријател, Растурач и Хит Грл мораат да се здружат со еден нов бран од маскирани борци за правда, предводени од злобниот полковник Старс енд Страјпс во оваа битка помеѓу вистинските негативци и херои.

Слики

Растурач 2Растурач 2Растурач 2Растурач 2Растурач 2Растурач 2Растурач 2Растурач 2Растурач 2Растурач 2Растурач 2Растурач 2

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Аладин (2019)

  четврток
  image
  "Аладин" е возбудлива приказна за шармантното момче Аладин кое поголем дел од животот го поминува на улица, храбрата и одлучна принцеза Јасмин и духот од ламбата...
 • Средба (2016)

  четврток
  image
  Рацхел, јевреско-амерички лекар и Јаке, арапско-амерички владин бирократа, креќу у потеру по Блиском истоку покушавајуќи решити мистериозну смрт Рацхеловог брата,...
 • Солт (2010)

  четврток
  image
  Евелин Солт (Анџелина Џоли) е агент на ЦИА, кој се има заколнато дека ќе ја извршува својата должност и дека ќе биде верен на татковината. Кога е обвинета од еден...
 • Ент-мен (2015)

  четврток
  image
  Вооружен со суперкостум кој има неверојатна можност да го смали но и да му ја зголеми силата, крадецот Скот Ланг мора да му помогне на својот ментор д-р Хенк Пим...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.