СОДРЖИНА

Ентони је одувек сањао да постане славни кувар. Џулијан само размишља о женама. Пошто ни једном снови не полазе од руке, дугогодишњи пријатељи одлучују да заснују детективску агенцију. На њихову жалост, њихов први случај је секси кол герла за високо друштво, која има доказе о прикривеном скандалу. Ова двојица несуѓених детектива се ускоро сукобљавају са мафијом, корумпираним америчким сенатором и бездушним убицом - који не презају ни пред чим да их зауставе да открију истину.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Господар на прстените: Две кули (2002)

  денес
  image
  Во вториот дел на трилогијата на Толкин, Фродо Багинс и другите членови на Дружината ја продолжуваат нивната света мисија да го уништат Единствениот прстен, но по...
 • Со време (2011)

  денес
  image
  Во иднина, кога времето буквално значи пари, а стареењето запира на 25 години, преживувањето е можно само преку заработка, крадење или наследување на повеќе...
 • Машина (2013)

  денес
  image
  Филмот „Машина се одвива во осиромашен свет во кој владее студена војна против еден нов непријател. Британското Министерство за одбрана е на работ да открие едно...
 • Прво прочишќење (2018)

  денес
  image
  Како би до краја године стопу криминала спустили испод 1%, Неw Фоундинг Фатхерс оф Америца (НФФА) тестирају социолошку теорију којом си једне ноќи дају одушка...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.