Содржина

An archaeologist smuggles a valuable ancient jewel into the US. He is soon murdered by people looking for the jewel, but he had hidden it. The killers, believe that his widow knows where the artifact is hidden, go after her.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Лет (2012)

  image
  Во оваа трилер-мистерија, преполна со акција, добитникот на „Оскар“, Дензел Вашингтон, ја игра улогата на Вип Витекер, искусен пилот на патнички авиони, кој...
 • Prona (2019)

  image
  Прича о породици која поседује једно од највец́их имања у Европи, на јужној обали реке Тахо, кроз чије се тајне рефлектују историјски, политички, друштвени и...
 • Арбитража (2012)

  image
  Роберт Милер (Ричард Гир) е сопственик на осигурително друштво и очајно сака да ја комплетира продажбата на компанијата, пред да се дознае за неговите матни...
 • Часови (2013)

  image
  Татко се бори за неговата ќерка да го преживее ударот на ураганот Катрина.
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.