СОДРЖИНА

Када нестане сестра пензионисаног детектива Едија, он ќе се вратити у одељење за убиства пратеќи траг садистичког монструма кога игра брилијантни Гери Олдман. Али како бива све дубље увучен у свет порнографије и дроге, Еди открива да има много заједничког са пленом који лови. И како се одметнути чувар закона обрачунава са злом оличеним у коначној бици, један човек ќе бити кажњен,један ќе бити ослобоѓен, али обојица ќе бити промењени заувек!

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Карлитов пут (1993)

  image
  Бивши порторикански осуѓеник, тек пуштен из затвора, заклиње се да ќе се клонити света дроге и насиља упркос притиску око себе и да ќе кренути у бољи живот изван...
 • Време за убивање (1996)

  image
  Млад адвокат брани црн работник во мелница обвинет за убиство на двајца белци кои ја силувале неговата 10-годишна ќерка, предизвикувајќи насилна одмазда од Кју...
 • Грабната среде бел ден (2009)

  image
  Вистинска и инспиративна приказна за киднапирана тинејџерка која преживува манипулирајќи со нејзиниот грабнувач и успева да се ослободи по шестдневниот пекол.
 • Црвениот змеј (2002)

  image
  Агентот на ФБИ, Вил Греам, предвремено пензиониран, повикан e за да го фати серискиот убиец кој е познат како Забна самовила. Тој бара помош од својот голем...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.