poster

Леннy, чудо од пса

LENNY THE WONDER DOG (2005)

Режисер: Oren Goldman, Stav Ozdoba

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 3.6/10
Оценка на корисникот: 10/10

СОДРЖИНА

Након што су му имплантирали микрочип који му је дао посебне моќи, пас се упушта у конверзацију и авантуру с дјечаком. Пас, дјечак и његов пријатељ, локални полицијски службеник, креќу у мисију са задаќом да спасе свијет откривајуќи подмуклу завјеру злобног знанственика, а то је да сву дјецу претвори у безумне роботе.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Шумска пустоловина (2015)

  сабота
  image
  Откако ќе помине повеќе од 20 години во Англија, Бил Брајсон (Роберт Редфорд) ќе се врати во САД, каде ќе отиде на излет со најдобриот пријател од младоста (Ник...
 • Декамерон: Територијата на Девиците (2007)

  недела
  image
  Филмот ги прикажува љубовните јадови на младите Фиренчани во италијанскиот селски крај додека чумата го пустоши нивниот град.
 • Космос (2019)

  недела
  image
  Три астронома аматера случајно пресретну оно што верују да је сигнал далеке ванземаљске цивилизације, али истина коју тада откривају је далеко невероватнија него...
 • Сенката на пени (2011)

  недела
  image
  За време на одморот на островот Амеланд, млада девојка среќава опасен див коњ кој ги плаши луѓето. За да докаже дека коњот не е опасен, таа тајно го тренира за да...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.