СОДРЖИНА

Мет Хантер је експерт у борилачким вештинама и вешт војни оперативац који много обеќава, све до тренутка када му родитеље убијају терористи. Повлачи се да живи на родитељској фарми да би бринуо о својој дванаестогодишњој сестри Сари. Када се његов црни пријатељ Лери кандидује за Сенат и постане мета Пентенгла, крајње десничарске организације, Мет ќе бити уплетен у читав низ догаѓаја који ќе претворити његов живот у мисију посвеќену спасавању његових најдражих…

Слики

Снага освете

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Ќoр-coкак (2016)

  image
  Картер е проблематичен ветеран, кој ќе добие шанса да се искупи бранејќи една млада девојка од убиец (Лоренс Фишборн). Во пушката има само еден куршум, а...
 • ЦРНА ВОДА (2018)

  image
  Таен оперативец се буди и сфаќа дека ЦИА ја испратила неговата подморница на непозната локација.
 • Падот на Белата куќа (2013)

  image
  Додека е на турнеја во Белата куќа со својата млада ќерка, еден полицаец (Шанинг Татум) стапува во акција за да ги заштити своето дете и претседателот (Џејми...
 • Вирус (2012)

  image
  Меѓународниот агент, Џон, има опасна задача да испрати научник-криминалец во друга земја, но го предава Шон, еден од неговите најблиски соработници, кој му пука...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.