рејтинг: 7.0/10
Оценка на корисникот: 3.5/10
(6 гласови)

Слики

ParamountParamountParamountParamountParamountParamountParamountParamountParamountParamount

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Љубов и Mети (2006)

  image
  Мери е суптилна пекарка. Таа се труди да ја одржи својата пекарница, но еден ден принудно мора да го затвори бизнисот. Па, така Мери одлучува да замине со својот...
 • Али Баба и четрдесет хајдука (1954)

  image
  Лорд Цассим шаље дрског слугу Али Бабу да купи ропкињу, али умјесто тога он доведе плесачицу Моргиане. Путем сазна тајну пеќине Сесаме па благом откупи Моргиане и...
 • Пурпурната роза на Каиро (1985)

  image
  Миа Фароу глуми осамена келнерка од времето на депресијата заробена во несреќен брак. Таа бега од својот едноличен живот со постојано одење во кино. Еден ден,...
 • Урочената Ела (2004)

  image
  Фантастична комедија според познатиот роман на Гејл Карсон Левин за Ела која се обидува да се ослободи од мистериозен урок фрлен врз неа кога се родила. Во...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.