СОДРЖИНА

Откако го преселува своето семејство назад во својот роден град за да биде со своите пријатели и со нивните деца, Лени (Адам Сендлер) открива дека понекогаш лудилото те следи заедно со стари и нови силеџии, „чукнати возачи на автобус, пијани полицајци на скии и четиристотини маскирани „падобранци на забавата. Ѕвездената актерска екипа за комедии од првиот дел на филмот се враќа за нова летна смеа. Овој пат, возрасните учат лекции од своите деца во ден што е злогласно исполнет со изненадувања. Тоа е последниот ден на училиште.

Слики

Пораснати 2Пораснати 2Пораснати 2Foto: RTL / Columbia Pictures Industries, Inc.Foto: RTL / Columbia Pictures Industries, Inc.Foto: RTL / Columbia Pictures Industries, Inc.Foto: RTL / Columbia Pictures Industries, Inc.Foto: RTL / Columbia Pictures Industries, Inc.Foto: RTL / Columbia Pictures Industries, Inc.Foto: RTL / Columbia Pictures Industries, Inc.Пораснати 2Пораснати 2Пораснати 2Пораснати 2Пораснати 2Пораснати 2Пораснати 2Пораснати 2Пораснати 2Пораснати 2

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Изврсни крокодил Данди (2020)

  image
  Легенда биоскопских хитова Крокодил Данди након успешне каријере жели да ужива у заслуженој пензији. Након много просјачења и преклињања од стране његовог агента,...
 • Писта (2010)

  image
  Инспирација за филмот „Писта“ („The Runway”) е вистинска приказна за еден јужноамерикански пилот кој во1983 година слетал во близина на градот Малоу. И покрај...
 • Уште Хани фалеше (2015)

  image
  Животот во едно семејство во предградието тече нормално, сѐ додека кај нив не дојде една далечна роднина, голема поп-ѕвезда...
 • Rain at the Beach (1984)

  image
  Zeno takes his sister and nephew, Alber, to the beach for a long overdue vacation, hoping to persuade Alber to break up from his actress girlfriend, Jeta,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.