рејтинг: 5.6/10
Оценка на корисникот: 8/10
(87 гласови)

Слики

ХълкХълкNBCUХълкNBCUХълкХълкХълкХълкХълкХълкNBCUХълк

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Матрикс (1999)

  image
  Дали некогаш сте имале сон за кој сте биле сигурни дека е реалност? Што ако не би можеле да се разбудите? Како би ја знаеле разликата помеѓу сонот и реалноста?...
 • Кралот на борците (2010)

  image
  Акционен филм базиран на фабулата од видео играта,,Кралот на воините``
 • Асасинс Крид (2016)

  image
  „Асасинс Крис е приказна за еден човек кој е во центарот на една древна битка помеѓу две моќни секти и кој ги црпи сеќавањата на неговиот предок кои се содржат во...
 • Сам во темнината (2005)

  image
  Едвард Кемби (Кристијан Слејтер) е детектив што се занимава со истражување на паранормални, необјаснети и надприродни случаи. Едвард ќе ја истражува смртта на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.