рејтинг: 6.3/10
Оценка на корисникот: 6.46/10
(26 гласови)

СОДРЖИНА

Двајца продажни агенти, чии кариери се загрозени од дигиталното време, успеваат да стигнат до еден посакуван стаж во „Гугл“, каде се натпреваруваат против група млади и технолошки вешти генијалци, во обид да добијат вработување.
Били (Винс Вон) и Ник (Овен Вилсон) се продажни агенти, чии кариери се загрозени од дигиталниот свет. Обидувајќи се да докажат дека не им поминало времето, тие се осмелуваат да влезат на едно посакувано стажирање во „Гугл“, заедно со една цела армија брилијантни факултетлии. Но, влезот во оваа утопија е само половина од битката. Сега мораат да се натпреваруваат против елитата на нацијата, составена од технолошки вешти генијалци, во обид да докажат дека кога им гори под нозете тогаш луѓето се најинвентивни.

Слики

New RegencyПриправнициПриправнициNew RegencyNew RegencyПриправнициПриправнициПриправнициПриправнициПриправнициПриправнициПриправнициПриправнициПриправнициNew Regency

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Све остало (2003)

  сабота
  image
  Романтична комедија о љубавним мукама младога њујоршког писца представља коначно признање мајстора префињене интелектуалне комике Вудија Алена (Ани Хол, Менхетен)...
 • Како се пишува љубов (2014)

  сабота
  image
  Сценарист награден со Оскар, но без работа, ќе биде принуден да прифати работа како професор на факултет. Иако прво ја мрази својата работа, нештата ќе тргнат на...
 • Правилата не важат (2016)

  сабота
  image
  Надежната млада актерка (Лили Колинс) и нејзиниот амбициозен млад возач (Олдерн Еренрајх) се обидуваат да се справат со ексцентричните ставови на непредвидливиот...
 • Quality Time (2017)

  сабота
  image
  Five thirty-something men in as many separate segments struggle to grapple with the relentless absurdity of their respective existences.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.