рејтинг: 6.1/10
Оценка на корисникот: 8.14/10
(7 гласови)

СОДРЖИНА

Шестмина туѓинци ќе ја освојат главната награда на една од најголемите интернет компании. Три девојки и три момчиња ќе добијат платено сместување во една гламурозна куќа на плажа во Малибу, Калифорнија. Филмот е сатира на популарните американски реални шоуа...

Слики

Племе на виножитото

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Професионалац (2003)

  среда
  image
  Култна представа Душана Ковачевиќа Професионалац, са легендарним Данилом Батом Стојковиќем у главној улози, преточена је у истоимени филм. Комад настао 1989....
 • Специјалитет на денот (2009)

  среда
  image
  У овој гурманској комедији, млади кувар са Менхетна Самир поново открива своје наслеѓе и своју страст за животом кроз очаравајуќу уметност кувања индијске хране.
 • Ранчот на Џ.Л. (2016)

  четврток
  image
  Ветеранот ранчер Џон Лендсбург (Џон Војт) се соочува со државната бирократија кога стариот непријател (Џејмс Кан) бара одмазда за стара расправија и фалсификува...
 • Ранчот на Џ.Л. 2 (2020)

  денес
  image
  Среде подготовките за свадбата на Ребека, најстара ќерка на ранчерот Џон Лендсбург, неочекуваното враќање на животниот непријател, синот на Тап Петерсон, кој ја...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.