рејтинг: 5.6/10
Оценка на корисникот: 7/10
(28 гласови)

Слики

MiramaxГрадинката на татоMiramaxMiramaxMiramaxMiramaxГрадинката на татоГрадинката на татоГрадинката на татоГрадинката на татоГрадинката на татоГрадинката на татоГрадинката на татоГрадинката на татоГрадинката на татоГрадинката на татоГрадинката на татоГрадинката на татоГрадинката на татоГрадинката на татоГрадинката на татоГрадинката на татоГрадинката на татоГрадинката на татоГрадинката на татоГрадинката на татоГрадинката на татоГрадинката на татоГрадинката на татоГрадинката на татоГрадинката на татоГрадинката на татоГрадинката на татоГрадинката на татоГрадинката на татоГрадинката на татоГрадинката на татоГрадинката на татоГрадинката на татоГрадинката на тато

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Божиќ во 8-бити (2021)

  image
  „Божиќ во 8-бити“ е хумористичен и искрен поглед назад кон авантурите од детството. Одвивајќи се во предградието на Чикаго во доцните 1980-ти, приказната ја следи...
 • Најлесно е со дузина (2003)

  image
  Во современа Америка, каде современото семејство има 1,87 деца, Том Бејкер (Стив Мартин) и сопругата Кејт (Бони Хант) одлучиле дека животот е подобар, а можеби и...
 • Деца Без Граници (2010)

  image
  Ештон, Селест и Бека се тројца необични средношколски отпадници кои формираат клуб во напуштен театар. Таму го запознаваат Чарли (Бил Кобс), бездомник кој ја дели...
 • ИЗВИДНИЧКИ КАМП (2009)

  image
  Шеснаесет годишниот Јорк Хејс, лидер на извидничката група „Огнени змејови“, се враќа во кампот Ракута на последниот годишен собир на извидниците. Јорк е одлучен...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.