СОДРЖИНА

Група мешани ученици се среќава кога мора да оди под казна во училиште во сабота. Покрај површните разлики, тие откриваат дека имаат многу повеќе заеднички работи отколку што мислеле.

Слики

Утринскиот клубУтринскиот клубУтринскиот клубУтринскиот клубУтринскиот клуб

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Stolat në park (1988)

  денес
  image
 • Приказната за Рики Боби (2006)

  денес
  image
  Сензацијата на „Наскар, Рики Боби (Вил Ферел) е национален херој поради неговиот став за „победа по секоја цена. Тој и неговиот верен тркачки партнер и пријател...
 • Љубав боли (2009)

  денес
  image
  Бен Бингам (Ричард И. Грант) је утонуо у средовечност, за разлику од његове живахне жене Аманде (Кери-Ен Мос). Када га најзад остави, Бен је тај који је на...
 • Холмс и Вотсон (2018)

  денес
  image
  Легендарниот детектив Шерлок Холмс и неговиот партнер д-р Вотсон се врќаат во овој комичен осврт на книжевната класика. Тие ги користат своите неверојатни умови...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.