poster

Los salvajes

Los salvajes (1957)

драма | Мексико
Режисер: Rafael Baledón

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.7/10

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Вечно (2021)

  image
  Во постапокалиптично унгарско-украинско село каде што сè е гнило, Оксенас е единствениот херој, оној кој се обидува да преживее среде дивјаците и војната, оној...
 • Рам за слику моје драге (1968)

  image
  Рам за слику моје драге је југословенски црно-бели играни филм снимљен 1968. године у режији Мирзе Идризовиќа, коме је то био целовечерњи деби. По жанру је драма,...
 • Ќерката на помначот (2008)

  image
  Изборот на еден татко, да ги раздели неговите две близначиња при раѓање – едно здраво момче и едно девојче со Даунов синдром - влијае врз животите на двете...
 • Përballimi (1976)

  image
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.