СОДРЖИНА

Дејството на акциониот трилер со Стив Остин и Долф Лундгрен во главните улоги се одвива околу еден курир, кој на локалниот мафијашки бос мора да му достави таинствен пакет, но проблемот е што пакетот сакаат да го добијат сите гангстери што ќе предизвика голема збрка и многу мртви тел.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Владавина ватре (2002)

  денес
  image
  За време граѓевинских радова које је водила његова мајка, дечак Квин сведочи буѓењу змаја који је годинама мировао у свом поsемљу. Данас, двадесет година касније,...
 • Нокаут (2011)

  денес
  image
  Бивши професионален боксер, кому му е преку глава од насилниот живот, ќе му помогне на еден ученик да им се противставу на децата што го малтретираат.
 • Операција гром (1965)

  денес
  image
  Четврти по ред филм од серијалот за Џејмс Бонд, а воедно и четврти со Шон Конери во улогата на агентот на МИ6. Филмот ги следи обидите на Бонд во пронаоѓањето две...
 • Аквамен (2018)

  денес
  image
  Овој филм ја открива приказната за потеклото на получовекот Артур Кари и ни ја прикажува неговата авантура како наследник на подводното кралство Атлантида кога...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.