СОДРЖИНА

Петмина најдобри пријатели, сите во брак, одлучуваат да делат еден стан каде си ги носат љубовниците. Сѐ е совршено, сѐ додека едно утро не најдат тело на млада жена во станот. Пријателите почнуваат да се сомневаат еден во друг...
Петмина блиски пријатели, сите во брак, делат еден убав стан каде си ги носат љубовниците. Еден ден тие наоѓаат мртво тело на млада жена во станот. Бидејќи има само пет клуча од станот, петте мажи почнуваат да се сомневаат еден во друг и наскоро станува јасно дека знаат многу помалку еден за друг отколку што си мислеле. Како и другите мистерии, и оваа почнува со тоа што пријателите ги испрашува полицијата, па низ нивните приказни гледаме што се случило. Дали некој сака да ги намести или убиецот е еден од нив?

Слики

ГарсоњераГарсоњераГарсоњераГарсоњераГарсоњераГарсоњераГарсоњера

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Поsемље (2007)

  image
  Радња је смештена на линији Мексико - САД. Филм о младој 13 - тогодишњој девојчици из Мексика коју отимају због сексуалног искоришќавања, а њен брат креќе на пут...
 • Џулија (2008)

  image
  Џулија има 40 години и е зависник од алкохол. Таа е манипулативна, недоверлива и патолошки лаже. Помеѓу неколкуте чашки вотка и врските за една ноќ, Џулија работи...
 • Нема земја за старци (2007)

  image
  Овај филм признатих редитеља Итана и Џоела Коена апсолутни је победник доделе Оскара. Био је номинован у осам категорија, а награѓен је са четири статуете и то за...
 • Законот на улицата (2009)

  image
  Танго (Дон Чидл) е полицаец од одделот за наркотици кој се наоѓа на тајна задача, а кој единствено сака да замине од службата, но неговите шефови не го...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.