poster

Неумољиви 2: Смрт вреба

Dead On: Relentless II (1992)

Режисер: Michael Schroeder

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.5/10
Оценка на корисникот: 5.43/10
(7 гласови)

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Миротворац (1997)

  image
  Као да судар два воза у Русији није довољно застрашујуќа вест, један од њих притом носи и нуклеарни терет па експлозија уништи километре и километре околног...
 • Спасување (2015)

  image
  Поранешен оперативец на ЦИА го киднапира група терористи. Кога син му дознава дека нема план за спасување на неговиот татко, тој почнува своја спасувачка операција.
 • Платеник (2022)

  image
  Наредникот Џејмс Харпер, кој е отпуштен од специјалните сили на америчката војска, ризикува сѐ кога ќе се вработи во приватна организација на платеници.
 • Возило бр. 19 (2013)

  image
  Мајкл Вудс (П. Вокер) по неговото условно ослободување решава да ја најде својата бивша сопруга и се упатува во град во кој никогаш не бил. Изнајмува автомобил,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.